31

Bulaşık Makinesi Tamiri

Eğer işinin ehli bulaşık makinesi tamircisi ustaların görev aldığı bir bulaşık makinesi servisi arıyorsanız, şu anda doğru adreste bulunmaktasınız. İskenderun Servis adı altında 1996 yılından beri hizmet veren profesyonel bir beyaz eşya teknik servisi firması olarak beyaz eşya tamirine yönelik tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazır olarak beklemekteyiz.

İskenderun başta olmak üzere bütün bölge ve ilçelere hizmet veren, birçok beyaz eşyanın servisi olduğu gibi bulaşık makinesi servisi olarak da bilinen İskenderun Servis firmamız, bulaşık makinenizin bozulması veya tamire ihtiyaç duyması halinde sizlerin 7/24 yanında olacaktır.

Profesyonel ve sistemli bir şekilde çalışan ekibimize, bulaşık makinesi servisi aramaya ihtiyaç duyduğunuz her daim ulaşabilirsiniz. Arıza kaydınızı tarafımıza ilettikten 1 saat sonra servis aracımızla birlikte evinize gelmekteyiz. Sizlerin tercihine bağlı olarak bulaşık makinesi tamircisi ustalarımız, bozulan makinenizin tamirini, evinizde gerçekleştirebileceği gibi bozuk makinenizi alıp firmamıza ait olan yerlere de getirebilmektedirler.