31

Buzdolabı Makinesi Tamiri

Eğer işinin ehli buzdolabı tamircisi ustaların görev aldığı bir buzdolabı servisi arıyorsanız, şu anda doğru adreste bulunmaktasınız. İskenderun  Servis adı altında 1990 yılından beri hizmet veren profesyonel bir beyaz eşya teknik servisi firması olarak beyaz eşya tamirine yönelik tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazır olarak beklemekteyiz.

İskenderun başta olmak üzere bütün bölge ve ilçelere hizmet veren, birçok beyaz eşyanın servisi olduğu gibi buzdolabı servisi olarak da bilinen İskenderun Servis firmamız, bulaşık makinenizin bozulması veya tamire ihtiyaç duyması halinde sizlerin 7/24 yanında olacaktır.

Profesyonel ve sistemli bir şekilde çalışan ekibimize,buzdolabı servisi aramaya ihtiyaç duyduğunuz her daim ulaşabilirsiniz. Arıza kaydınızı tarafımıza ilettikten 1 saat sonra servis aracımızla birlikte evinize gelmekteyiz. Sizlerin tercihine bağlı olarak buzdolabı tamircisi ustalarımız, bozulan makinenizin tamirini, evinizde gerçekleştirebileceği gibi bozuk makinenizi alıp firmamıza ait olan yerlere de getirebilmektedirler.