31

Hakkımızda

İskenderun Beyaz Eşya Tamiri çok kapsamlı hizmetleri ile kurumsal yapısını geliştiren ve kurumsal hizmet anlayışını tüm firmalara anlatan marka olarak karşınızda. Hizmet ettiğimiz ürünler arasında klima , beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırınlı ocak, ankastre ve televizyon ürünleri bulunmaktadır.

İskenderun Bölgesinin en deneyimli ekiplerinden kurulmuş olan firmamız her zaman seri ve atak çalışmaları ile müşterilerinin ilgisini ve sevgisini kazanmıştır.

İskenderun Beyaz Eşya Tamiri olarak birçok markanın adına yakışır bir organizasyonun içinde olmayı her zaman prensip edinerek bu çizgi üzerinde devam ettik.

Sorunsuz işlen, mutlu müşteri denklemini hiç bir zaman bozmayan işletmemiz bu amaç doğrultusunda klima , beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırınlı ocak, ankastre ve televizyon küçük ev aletleri ve diğer marka ürünleriniz için en kaliteli servis hizmeti vermiştir, vermeye de devam edecektir.

Bu markanın üretim kalitesi kesinlikle yıllardan beri ön planda olmuş ve fark yaratmıştır. Aynı şekilde servis hizmetleri konusunda daha İskenderun Beyaz Eşya Tamiri örnek çalışmalara imza atıyor.

NOT: Firmamız Sektörde Özel Servis Olarak Hizmet Vermektedir.